• Reddit’in Windows Uygulaması Yayınlandı

  Reddit’in Windows Uygulaması Yayınlandı

  2 Dakika Okuma Süresi
  12 ay önce
  Paylaş

  ABD merkezli teknoloji devi Microsoft, uzunca bir süredir Windows için geliştirdiği uygulama mağazası Microsoft Store'u önemsiyor. Uygulamayı daha iyi ve çok kullanılan bir hale getirmek için elinden geleni yapan mühendisler, yavaş yavaş geliştiricilerin de ilgisini çekmeye başlamış durumdalar. Bugün popüler olan pek çok uygulama, Microsoft Store üzerinden de indirilebiliyor.

  Microsoft Store şimdi, dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından bir tanesi olan Reddit'in resmi web uygulamasına da ev sahipliği yapmaya başladı. Aslında daha önce Microsoft Store'a eklenmiş olan bazı Reddit uygulamaları vardı. Ancak dün itibarıyla yayına alınan uygulama, resmi bir yazılım olarak karşımıza çıktı. Yani bu uygulamanın geliştiricisi de yayınlayıcısı da Reddit'in ta kendisi.

  Reddit, Windows 10'da da Windows 11'de de kullanılabiliyor

  Reddit

  Reddit'in web tabanlı uygulaması, sosyal ağın internet sitesinden farklı bir yapıya sahip değil. Kullanıcılar, bu uygulama aracılığıyla internet sitesine girmekle uğraşmak zorunda kalmıyorlar. Böylelikle daha hızlı ve kafa dalgınlığı nedeniyle yanlışlıkla kapatılmayan bir deneyim sunulmuş oluyor.

  Reddit, TikTok Benzeri Kısa Video Bölümünü iOS Cihazlarda Kullanıma Açtı

  Eğer sizler de Reddit'in Microsoft Store'da yayınlanan web tabanlı uygulamasına erişmek isterseniz, buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

  Benzer Yazılar
  Views Template: 179 Okunma 11 ay önce
  Views Template: 234 Okunma 11 ay önce
  Views Template: 223 Okunma 11 ay önce
  Views Template: 154 Okunma 11 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.