• Rus YouTuber, Valheim'da 400 Metrelik Eyfel Kulesi İnşa Etti

  Rus YouTuber, Valheim'da 400 Metrelik Eyfel Kulesi İnşa Etti

  2 Dakika Okuma Süresi
  1 sene önce
  Paylaş

  İsveçli oyun stüdyosu Iron Gate Studio tarafından geliştirilen ve Coffee Stain Studios tarafından piyasaya sürülen battle royale ile RPG türünü birleştiren Valheim, son dönemlerin en popüler oyunları arasında yer alıyor. Çoğu kişi, bu açık dünya yapımında oyunun yönlendirdiği şekilde bir deneyimin peşinden koşsa da bazı oyuncular sınırları zorlamayı tercih ediyor.

  Son Zamanların En Popüler Oyunu 'Valheim' Benzeri 10 Oyun Tavsiyesi

  Vot Te Game adlı bir Rus YouTuber; ahşaptan ya da taştan konaklar, evler ve türlü yapılar inşa edebileceğimiz Valheim’da yaratıcılığın sınırlarını zorlayarak Eyfel Kulesi'ni oyunun içinde sıfırdan inşa etti. Söz konusu yapı için oyunun oluşturucu modunda inşaat hilesinden yardım alan YouTuber, yalnızca oyunun değil, oyun motorunun da sınırlarını test etmiş oldu.

  eyfel kulesi

  Kule için düz bir temel oluşturduktan sonra her bir direği ahşap malzemeler kullanarak tek tek inşa eden YouTuber, gerçekten de hem izlemesi keyifli bir video, hem de hayranlık uyandıran bir yapı inşa etmiş oldu. Ancak söz konusu yapı, oyunu gerçek anlamda oynanmaz hale getirmiş durumda.

  Son Günlerin Popüler Oyunu Valheim'in Sistem Gereksinimleri Nedir?

  400 metre yüksekliğe, 124 metre genişliğe sahip olan ahşaptan Eyfel Kulesi’nin en alt kademesinde 100+ FPS alabiliyorken ortalarına geldiğimizde oyun içi FPS, 20’lere kadar düşüyor. Eyfel Kulesi’nin orta kısmından yukarı çıkmaya başladığımızda ise oyun motoru adeta işlevsiz kalıyor ve yaklaşık 0 FPS alıyorsunuz.

  Benzer Yazılar
  Views Template: 179 Okunma 11 ay önce
  Views Template: 234 Okunma 11 ay önce
  Views Template: 223 Okunma 11 ay önce
  Views Template: 154 Okunma 11 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.