• Samsung Galaxy Buds Pro İlk Güncellemesini Aldı

  Samsung Galaxy Buds Pro İlk Güncellemesini Aldı

  2 Dakika Okuma Süresi
  2 sene önce
  Paylaş

  Güney Koreli teknoloji devi Samsung, geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen lansman etkinliğinde Galaxy S21 ailesi ile birlikte duyurduğu yeni nesil kulak içi kablosuz kulaklık modeli Galaxy Buds Pro için yeni bir yazılım güncellemesi yayınladı.

  Yalnızca 2,2 MB dosya boyutuna sahip olan R190XXU0AUA1 kodlu yazılım güncellemesi, genel olarak Galaxy Buds Pro’nun performansını iyileştirmeye odaklanırken, önemli bir özelliği de kullanıcıların hizmetine sunuyor.

  Artık Samsung Galaxy Buds Pro'da sağ-sol ses dengesi ayarlanabiliyor

  Galaxy Buds Pro güncelleme

  Son güncelleme ile birlikte Galaxy Buds Pro’nun ses dengesini sağ-sol olarak ayrı ayrı ayarlamak mümkün oluyor. Bu sayede özellikle bir kulağında işitme zayıflığı olan kullanıcılar, Galaxy Buds Pro’dan daha dengeli bir ses deneyimi alabiliyorlar.

  Güncelleme ile birlikte Bixby’nin sesli kontrol özelliğinin yanıtları da iyileşmiş durumda. Ancak bu iyileştirmenin kullanıcılar tarafından ne kadar fark edilebileceği ya da Bixby’nin kaç kullanıcı tarafından aktif olarak kullanılacağını tahmin etmek zor.

  Samsung, Galaxy Buds Pro İçin 2000'lerin Telefonlarından İlham Alan Şarj Kutuları Tasarladı

  Samsung Galaxy Buds Pro, an itibarıyla Türkiye’de de ön siparişe açılmış durumda. Siyah, gümüş ve mor renk seçenekleriyle tüketicilerin beğenisine sunulan Galaxy Buds Pro’nun fiyatı ise 1.599 TL olarak belirlenmiş durumda.

  Benzer Yazılar
  Views Template: 179 Okunma 11 ay önce
  Views Template: 234 Okunma 11 ay önce
  Views Template: 223 Okunma 11 ay önce
  Views Template: 154 Okunma 11 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.