• Samsung Galaxy Z Fold 3'ün Yeni Render Görüntüleri Geldi

  Samsung Galaxy Z Fold 3'ün Yeni Render Görüntüleri Geldi

  2 Dakika Okuma Süresi
  2 sene önce
  Paylaş

  Samsung'un 2021'de karşımıza çıkaracağı en iddialı telefonlardan biri olması beklenen Galaxy Z Fold 3'den ilk haberler gelmeye başladı. Telefonun bir dahili S-Pen ile geleceği, ekrana gömülü ön kamerasının olacağı ve arkada Galaxy S21 Ultra'ya oldukça benzeyen bir kamera dizilimi ile karşımıza çıkacağı düşünülüyordu.

  Şimdi ise tüm bu haberlere dayandırılarak oluşturulan bir Galaxy Z Fold 3 görseli paylaşıldı. Görseli paylaşan Ben Geskin, daha önce iPhone X ve Samsung Galaxy Fold 2'nin de nasıl görüneceğine dair telefonlar duyurulmadan aylar öncesinde paylaştığı görseller sebebiyle güvenilir bir kaynak olarak gösteriliyor.

  Ekrana gömülü ön kamera, dahili S-Pen ve daha fazlası:

  Galaxy Z Fold 3

  Serinin her yeni telefonuyla birlikte tasarım anlamında ciddi geliştirmeler yapan Samsung, bu kez de ekrana gömülü bir ön kamera ile çentikten kurtularak kusursuz bir ekran deneyimi sunmayı amaçlıyor gibi görünüyor. 

  Her ne kadar henüz bu bilgiler kesin olmasa da 2021 yılının en önemli geliştirmlerinden birinin ekrana gömülü kamera teknolojisinin iyiden iyiye hayatımıza dahil olması olacağını biliyoruz. Samsung'un bu noktada ciddi çalışmaları olduğu da bir sır değil ve hatta şirketin bu ekran deneyimini ilk olarak bir dizüstü bilgisayarla sunacağı da iddialar arasında yer alıyor.

  Samsung, Galaxy S21 Ailesinin Yenilenen 'Over the Horizon' Melodisini Paylaştı

  Galaxy Z Fold 3'ün aynı zamanda Galaxy S21 Ultra'nın ana kamera dizilimine oldukça benzeyen bir kamera ile geleceği de düşünülüyor. Yayınlanan görselde de tam olarak bunu görüyoruz. Ayrıca yine daha önceki haberlerde de karşımıza çıkmış olan, telefonun dahili bir S-Pen ile geleceği iddiasına da yayınlanan görsellerde yer verildi.

  Benzer Yazılar
  Views Template: 112 Okunma 1 sene önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.