Scarlett Johansson, MCU'da Yer Almaya Devam Edebilir

Read Time:1 Minute, 20 Second
Scarlett Johansson, MCU'da Yer Almaya Devam Edebilir

Marvel sinematik evreninin en sevilen karakterlerinden biri haline gelen ve son bir yıldır pandemi sebebiyle vizyon tarihi ertelenen solo filmi ile gündemde olan Black Widow, ortaya atılan son söylentilere göre Scarlet Johansson’ın son Marvel filmi olmayacak.

Oldukça karmaşık bir zaman çizelgesine sahip olan Marvel sinematik evreninde, ölen bir karakterin bir süre sonra bambaşka bir projede karşımıza çıkmasına artık alıştık. Bir Marvel filminde bir karakterin ölmesi, o karakteri bir daha izleyemeyeceğimiz anlamına gelmiyor ve karakter bir dizide ya da bir solo film ile bir anda yeniden karşımıza çıkabiliyor.

Ortaya çıkan son söylentilere göre ise Black Widow/Natasha Romanoff karakterine hayat veren Scarlett Johansson da henüz Marvel sinematik evreni ile vedalaşmış değil. Aslında Black Widow, Avengers: End Game'de büyük bir fedakarlık yaparak gerçek bir 'kahraman' gibi ölmüştü. Bir yıldır pandemi sebebiyle ertelenen Black Widow solo filminin ise Scarlett Johansson'ın Marvel evrenindeki son işi olması bekleniyordu.

Scarlett Johansson'lı yeni projeler gelebilir:

Scarlett Johansson Black Widow

Tabii ki bu haber henüz resmi bir açıklamaya dayanmıyor. Ancak ortalıkta dolaşan pek çok habere göre Black Widow kılığındaki Scarlett Johansson'ı başka projelerde de izlemeye devam edeceğiz. Henüz bu projelere dair herhangi bir detay bulunmasa da, Marvel'ın sınırsız evreninde bu karaktere dair anlatacak birkaç hikaye daha mutlaka bulacağından hiç şüphemiz yok.

Marvel Efsanesi Stan Lee Hakkında Az Bilinen 15 İlginç Gerçek

7 Mayıs'ta izleyicisi ile buluşmaya hazırlanan Black Widow, Captain America: Civil War ile Avengers: Infinity War arasında bir zaman diliminde geçecek. Film aynı zamanda Marvel sinematik evreninin dördüncü aşamasında izleyeceğimiz ilk yapım olacak. 

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İSTANBUL’DA KAYA VARDI DA, BİZ Mİ TIRMANMADIK? – BOULDERING

İSTANBUL’DA KAYA VARDI DA, BİZ Mİ TIRMANMADIK? – BOULDERING