• ŞEHRİN ORTASINDA MACERA YARIŞI – KADIKÖY MACERASI

  ŞEHRİN ORTASINDA MACERA YARIŞI – KADIKÖY MACERASI

  1 Dakika Okuma Süresi
  9 ay önce
  Paylaş


  Şehirden çıkamamak rutin bir hafta sonu için bahane değil. Şehirde de insanın modunu yükselten bir sürü sıra dışı aktivite var. Şehirdeki macera yarışları da şehir hayatını en  güzel renklendiren aksiyonlar arasında kesinlikle liste başında.

  ŞEHİR MACERA YARIŞI NEDİR?

  Macera yarışını yetişkinler için yapılan dev bir hazine avına benzetebilirsiniz. Amaç size yarış başında verilen haritada belirlenen noktalara gitmek, yol boyunca farklı bulmacalar çözmek ve ulaştığınız noktalarda size verilen görevleri yapmak.

  Aşağıdaki yazımızda Oryantiring ve Macera Yarışları ile ilgili bir çok bilgi ve Türkiye’de yapılan etkinlikleri bulabilirsiniz. Aynı zamanda siz de yarışmak isterseniz başlangıç adımlarını da yazdık.

  ORYANTİRİNG & MACERA YARIŞI – BİLGİLER & ETKİNLİKLER

  KADIKÖY MACERASI

  Kadıköy Macerası, şehir macerası ailesinin en yeni üyesi. Oryantiring Akademi tarafından ilk defa bu sene yapıldı ve bundan sonraki senelerde de yapılacak. Bizim maceralarımzı yukarıdaki videodan izleyebilirsiniz.

  Benzer Yazılar
  Views Template: 127 Okunma 9 ay önce
  Views Template: 163 Okunma 9 ay önce
  Views Template: 166 Okunma 9 ay önce
  Views Template: 112 Okunma 9 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.