• Siyah-Lacivert iPhone 5s'in Prototip Fotoğrafları Paylaşıldı

  Siyah-Lacivert iPhone 5s'in Prototip Fotoğrafları Paylaşıldı

  2 Dakika Okuma Süresi
  2 sene önce
  Paylaş

  Daha önce Apple’ın hiçbir zaman piyasaya sürmediği 15 yıllık bir Mac Mini prototipinin ve şirketin 30 yıl önce tasarlayıp yine hiçbir zaman piyasaya sürmediği Macintosh Classic prototipinin fotoğraflarını paylaşan DongleBookPro, geçtiğimiz hafta ise benzersiz bir renge sahip olan bir iPhone 5s prototipinin fotoğraflarını paylaştı.

  Söz konusu fotoğraflara baktığımızda siyah-lacivert renkli bir iPhone 5s görüyoruz. Aslına bakacak olursak Apple, iPhone 5 modelinde gerçekten de böyle bir renk seçeneği sunmuştu. Bununla birlikte iPhone 5s; yalnızca gümüş, altın ve Space Gray olarak adlandırılan koyu gri renk seçeneği ile satışa sunulmuştu.

  Piyasaya sürülenden çok daha farklı bir renge sahip olan iPhone 5s prototipi

  iphone 5s prototipi

  Yeni iPhone Serisinin Ekran Altı Parmak İzi Okuyucuyla Geleceği İddia Edildi

  DongleBookPro’nun açıklamasına göre söz konusu prototip, muhtemelen iPhone 5s’in orijinal renk seçenekleri sızdırılmadan cihazı geliştirmek adına bu renk bir prototipe sahipti. Zira Eylül 2013’te duyurulan iPhone 5s’e ait bu prototip, Aralık 2012 tarihinde üretilmişti.

  Aslına bakacak olursak hem piyasaya sürülen iPhone 5 modellerinde hem de iPhone 5s prototipinde görmüş olduğumuz siyah-lacivert renk seçeneği, piyasaya sürüldüğünde oldukça popülerdi ancak Apple, ilerleyen yıllarda çift renkli tasarıma bir daha hiç yanaşmadı.

  Benzer Yazılar
  Views Template: 185 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 239 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 228 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 159 Okunma 12 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.