• Spotify Aile Paketine Zam Geldi: İşte Yeni Fiyat

  Spotify Aile Paketine Zam Geldi: İşte Yeni Fiyat

  2 Dakika Okuma Süresi
  2 sene önce
  Paylaş

  Dünyanın en popüler çevrimiçi müzik servisi olan Spotify, kullanıcıların farklı ihtiyaçlarına karşılık sunabilmek adına Bireysel, Duo, Aile ve Öğrenci adında dört farklı premium abonelik paketi sunuyor. 

  Spotify’ın en popüler abonelik paketlerinden biri olan Aile Paketi, bugün itibarıyla zamlandı. Şu ana kadar 26,99 TL aylık abonelik ücretine sahip olan Aile Paketi, şubat ayı itibarıyla 29,99 TL’ye yükselmiş durumda. Böylece kullanıcılar, mart ayı itibarıyla Spotify Aile Paketi için 3 TL daha fazla ödemiş olacak.

  spotify paketler

  Spotify, söz konusu fiyat zammı ile ilgili olarak kullanıcılara gönderdiği e-postada şu ifadelere yer verdi:

  “Ailece ya da bireysel olarak keyfini çıkarabileceğin yeni içerikler ve özelliklerle en iyi deneyimi sunmak amacıyla, yenilik ve yatırım yapmaya devam edebilmemiz için 1 Şubat 2021 tarihinden itibaren Aile için Premium planının fiyatını artırıyoruz.

  Daha önce ayda 26,99 TL olan Aile için Premium'un yeni fiyatı ayda 29,99 TL olacak. Aile için Premium üyesi olduğundan dolayı mevcut fiyattan bir ay daha yararlanabileceksin. Yani, senin için yeni fiyat Mart ayındaki fatura tarihinden itibaren geçerli olacak.”

  Spotify'dan Çok Tartışılacak Patent: Kullanıcıların Sesini Dinleyip Müzik Önerecek

  Spotify’ın söz konusu fiyat zammından Bireysel, Duo ve Öğrenci paketi ise etkilenmedi. Şubat 2021 itibarıyla Spotify Premium abonelik paketleri ve ücretleri şu şekilde:

  • Bireysel – 17,99 TL
  • Duo – 23,99 TL
  • Aile – 29,99 TL
  • Öğrenci – 8,99 TL

  Spotify’ın Öğrendiğinizde Daha Etkili Kullanmanızı Sağlayacak Az Bilinen 17 Özelliği

  Benzer Yazılar
  Views Template: 112 Okunma 1 sene önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.