• Startup MockUp Girişimcilik ve Fikir Yarışması 10 Nisan’da

  Startup MockUp Girişimcilik ve Fikir Yarışması 10 Nisan’da

  2 Dakika Okuma Süresi
  1 sene önce
  Paylaş

  Erken aşama girişimi veya henüz hayata geçirmediği bir fikri olan girişimcilere ön hızlandırma, ön kuluçka, mentorluk, kamp programı, sanal ofis gibi çeşitli ödüller sunarak girişimleri zirveye taşıyan Startup MockUp'ın final sahnesinde 7 fikir ve 7 girişim sunumlarını yapacak. 

  Jüri değerlendirmesinin ardından fikir ve girişim kategorisinde dereceye giren ekiplere ödülleri verilecek. Aynı zamanda yarışmanın KWORKS Ön Hızlandırma Programına Dahil Olma ve TAMER Capital Yatırımcı Görüşmeleri gibi jüri özel ödülleri de bulunuyor.

  afiş

  Mindfulness atölyesi ile programına başlayacak Startup MockUp, yarışma kimliğinin yanı sıra her yıl girişimcilik ekosistemi buluşmalarından birisine ev sahipliği yapmayı hedefliyor. Büyük finalde sunumlar haricinde “COVID-19 Döneminin Türkiye Girişimcilik Ekosistemine Etkisi” konusunda Hande Enes ve Özlem Tümer Eke’nin panelist olarak görüşlerini paylaşacakları bir panel yer alacak. Girişimci adaylarını, yatırımcıları, üniversite öğrencilerini ve tüm girişimcilik ekosistemi ilgililerini dijital etkinliğine davet eden Startup MockUp finalini canlı takip etmek için ytusmockup.com web sitesinden etkinliğe kayıt olabilirsiniz.

  Benzer Yazılar
  Views Template: 185 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 239 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 229 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 161 Okunma 12 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.