• Suicide Squad Joker’e Ait Kesilmiş Bir Sahne Yayınlandı

  Suicide Squad Joker’e Ait Kesilmiş Bir Sahne Yayınlandı

  2 Dakika Okuma Süresi
  2 sene önce
  Paylaş

  Warner Bros. stüdyoları, geçtiğimiz dönemde Justice League filminin sevilen karakteri Zack Snyder'in yönetmen kurgusu görüntülerini, sinema meraklılarına sunulmuştu. Filmde gösterilmeyen ve alternatif olarak çekilen bu sahneler, Snyder hayranları için resmen görsel bir şölen oluşturmuştu.

  DC Comics hayranları, Zack Snyder’in sahnelerinden sonra bu haklarını Suicide Squad'ta yer alan Joker için de kullanmak istediler. Filmin yapımcısı David Ayer, bu ısrarlara dayanamayarak dünyanın en sevilen kötü karekteri Joker’in kesilmiş sahnelerine dair görüntüler paylaştı. 

  Joker’in yüzünün yarısı yanmış bir sahne yayınlandı

  Suicide Squad Joker

  Bildiğiniz üzere Suicide Squad filminde Harley Quinn en dikkat çeken karakterlerden birisi olmuş, filmin yapımcıları da diğer karakterlerin sahnelerini keserek sahneyi genellikle Harley Quinn’e bırakmıştı. Ancak sıkı Joker fanları, bu duruma karşı tepki göstermiş ve Joker’e dair daha çok sahne görmek istediklerini dile getirmişti.

  Jared Leto, Zack Snyder's Justice League'de Bir Kez Daha Joker'i Canlandıracak

  Snyder’s Cut olarak yayınlanan bu görüntüler, Joker hayranlarını da harekete geçirdi ve David Ayer, filmde gösterilmeyen bir sahneyi hayranlarla paylaştı. Yayınlanan ilk sahnede, Joker, suratının yarısı yanmış bir şekilde “kendinden utanmalısın” ifadelerinde bulunuyor. Yayınlanan sahne, zaman içerisinde tüm kesilmiş sahneleri bir koleksiyon haline getirmeyi hedefleyen ReleaseTheAyerCuts adlı bir Twitter hesabından paylaşıldı. 

  Videoyu göremiyorsanız şuraya tıklayabilirsiniz.

  Benzer Yazılar
  Views Template: 185 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 239 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 228 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 159 Okunma 12 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.