• Sylvester Stallone: Rocky Prequel Geliyor

  Sylvester Stallone: Rocky Prequel Geliyor

  2 Dakika Okuma Süresi
  1 sene önce
  Paylaş

  Günümüzden tam 45 yıl önce, 1976 yılında beyaz perdede seyircilerin karşısına çıktığı günden bu yana Hollywood’un en ikonik markalarından biri olan Rocky, 1976’dan 1990’a kadar yayınlanan 5 filmin ardından uzun bir sessizliğe bürünmüştü. Sonrasında ise Sylvester Stallone ile Ryan Coogler’ı bir araya getiren ve Rocky serisinin devamı niteliğinde olan Creed'de Rocky’i dövüşürken göremezsek de dövüşmeyi öğretirken görebilmiştik.

  Anlaşılan o ki Sylvester Stallone’nin Rocky serisi ile ilgili planları Creed’den fazlasını içeriyor. Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından pek de okunaklı olmayan bir not paylaşan Stallone, Rocky için bir prequel yani ana filmin öncesini anlatacak bir yapım üzerinde çalıştığını gösterdi. 

  rocky prequel paylaşım

  Michael B. Jordan, Creed 3'ün Hem Başrol Oyuncusu Hem de Yönetmeni Oldu

  Gelişen teknoloji, 74 yaşındaki Sylvester Stallone’yi bilgisayar efektleriyle genç bir boksör gibi göstermeyi mümkün kıldığından başrolde Sylvester Stallone’yi ve hatta Adrian ve Paulie Penino gibi serinin diğer ikonik karakterlerinin genç, sert ve kavgacı bir halde izleyebiliriz. Ancak bu yapımın bir Rocky VI olmayacağını, daha çok ilk filmde gördüğümüz karakterlerin geçmişine odaklanacağını unutmamak gerekiyor.

  Stallone’nin paylaşmış olduğu notun okunmaya pek de müsait olmadığı kesin ancak görebildiğimiz kadarıyla Rocky’nin prequel yapımı, bir dijital yayın platformunda yayınlanacak ve birkaç 10 bölüm uzunluğunda olacak. Eğer Stallone’nin paylaşımı kötü bir 1 Nisan şakası değilse yakın zamanda aksiyon severler için ilgi çekici bir yapımın duyurulacağını söyleyebiliriz.

  Benzer Yazılar
  Views Template: 185 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 239 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 229 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 161 Okunma 12 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.