• The Lord of the Rings: Gollum’un Yeni Fragmanı Yayınlandı

  The Lord of the Rings: Gollum’un Yeni Fragmanı Yayınlandı

  2 Dakika Okuma Süresi
  1 sene önce
  Paylaş

  PlayStation, Daedalic Entertainment tarafından geliştirilen ve J.R.R. Tolkien’in Orta Dünya’sında geçen The Lord of the Rings: Gollum’un oynanışını ve etkileyici atmosferini gösteren yeni fragmanını yayınladı.

  Paylaşılan bilgilere göre oyun, dallara ayrılan özel bir anlatı içerecek ve J.R.R. Tolkien’in orijinal Sméagol karakterinin hikayesini genişletecek. Bir başka deyişle The Lord of the Rings: Gollum, kitaplardan çok da uzaklaşmadan yeni bir Yüzüklerin Efendisi hikayesi anlatacak.

  Lord of the Rings: Gollum, Sméagol'un Frodo ve arkadaşları ile tanışmadan önceki hikayesini anlatacak

  gollum

  Daedalic Entertainment CEO'su Cartsen Fichtelman, oyun ile ilgili olarak daha önce yapmış olduğu açıklamada Lord of the Rings: Gollum’un, karakterin Frodo ve arkadaşları ile tanışmadan önceki hikayesini anlatacağını belirtmişti. Dolayısı ile hikaye, teknik olarak geleceğe değil geçmişe doğru genişleyecek.

  PlayStation YouTube hesabının fragman için paylaştığı açıklamada Lord of the Rings: Gollum’un hikaye odaklı bir aksiyon-macera oyunu olacağı ve 2022 yılında hem PlayStation 5 hem de PlayStation 4 için piyasaya sürüleceği ifade ediliyor. Oyunun çıkış tarihi yaklaştıkça yeni açıklamalar ve oynanış videoları ile oyun Lord of the Rings: Gollum hakkında daha fazla bilgi edinebilir.

  Lord of the Rings: Gollum fragmanı

  Benzer Yazılar
  Views Template: 185 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 239 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 229 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 161 Okunma 12 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.