• Thodex CEO'su Faruk Fatih Özer'den Resmi Açıklama

  Thodex CEO'su Faruk Fatih Özer'den Resmi Açıklama

  1 Dakika Okuma Süresi
  1 sene önce
  Paylaş

  Kısa süre önce resmi internet sitesinde bir veda mektubu yayınladığı ancak kısa süre sonra yayından kaldırdığı belirtilen Thodex CEO'su Faruk Fatih Özer, söz konusu veda mektubunun değiştirilmiş bir versiyonunu bu kez Thodex'in resmi Twitter hesabı üzerinden "önemli duyuru" olarak paylaştı.

  Hem Thodex hem de Thodex'in sahibi olan Koineks hakkında ortaya atılan iddiaların asılsız olduğunu ifade eden Faruk Fatih Özer, ayrıca günlerdir sık sık dillendirilen "2 milyar dolar değerinde kripto para ile ortadan kaybolduğu" iddialarının da gerçek dışı olduğunu belirtti.

  thodex logo

  Thodex'in 700 bine yakın kullanıcısından yalnızca 30 bin kadarının şüpheli durumdan etkilendiğini belirten Thodex CEO'su, söz konusu mağdurların banka giriş bedellerinin karşılığının şirket hesaplarında mevcut olduğunu, hiçbir kullanıcının mağdur olmayacağını aktardı. Faruk Fatih Özer imzalı açıklamanın tamamı şu şekilde;

  Thodex açıklama 1

  Thodex açıklama 2

  Thodex açıklama 3

   

  Benzer Yazılar
  Views Template: 185 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 239 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 229 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 161 Okunma 12 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.