• Thodex Kurucusunun Komşusu: Babası Biraz Uyanıktı

  Thodex Kurucusunun Komşusu: Babası Biraz Uyanıktı

  3 Dakika Okuma Süresi
  1 sene önce
  Paylaş

  Birkaç gündür Türkiye'nin gündemini meşgul eden Thodex isimli kripto para borsasının CEO'su olarak görev yapan Faruk Fatih Özer'in kendisi ve ailesiyle ilgili dikkat çekici bir gelişme yaşandı. İhlas Haber Ajansı muhabirleri, Özer ve ailesinin birkaç yıl öncesine kadar yaşadığı, hatta Özer'in doğup büyüdüğü mahalleye giderek kendisiyle ilgili bilgi edinmeye çalıştılar. Özer ailesinin tanıdıkları, bu aile ile ilgili şaşırtan açıklamalarda bulundular.

  Özer ailesinin komşuları, bu ailenin bu denli büyük bir dolandırıcılık iddiasının içine nasıl düştüğünü anlayabilmiş değiller. Ailenin bundan 5 yıl öncesine kadar Kocaeli’ndeki söz konusu mahallede yaşadığını söyleyen komşular, İstanbul'a taşındıktan sonra kendilerinden haber alamadıklarını söylüyorlar. Özer ailesi, İstanbul'a taşındıktan sonra Kocaeli'nde bulunan evi de yıktırmış.

  "Babaları biraz uyanıktı"

  Faruk Fatih Özer

  Özer ailesini yakından tanıdığı anlaşılan Raşit Taş isimli bir vatandaş, bu olaylara çok şaşırdıklarını söylüyor. Hem aile büyüklerini hem de çocukları tanıdıklarını belirten Taş, bu ailenin böyle bir şeye nasıl bulaştığını anlamadıklarını, ailedeki kimsede "öyle şeyler"olmadığını ifade ediyor. Raşit Taş'a göre Özer ailesinin babası uyanık olsa da çocuklarda böyle bir şey yokmuş.

  Avrupa Birliği, Binance'ın Hisse Senetleri Satışına Başlamasına Yönelik Soruşturma Başlattı

  Açık konuşmak gerekirse, Thodex olaylarının çığırından çıktığını söylemek gerekiyor. Zira ortaya atılan çok ciddi iddialar olsa da bu iddialar da bir türlü doğrulanamıyor. Öte yandan geçtiğimiz dakikalarda bir açıklama yapan Thodex CEO'su Faruk Fatih Özer, ortaya atılan iddiaların tümünü reddetmeye devam ediyor. Ancak gerçek olan bir şey var ki Thodex bir süredir çalışmıyor ve Türkiye'deki kripto para yatırımcıları, bu durumdan fazlasıyla endişeleniyorlar.

  Benzer Yazılar
  Views Template: 185 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 239 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 228 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 159 Okunma 12 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.