• Trabzonlu Gencin Apple'ın Yüzü Olduğu Haberleri Yalan Çıktı

  Trabzonlu Gencin Apple'ın Yüzü Olduğu Haberleri Yalan Çıktı

  3 Dakika Okuma Süresi
  1 sene önce
  Paylaş

  Geçtiğimiz günlerde, yaşamını Trabzon'da sürdürmekte olan Mustafa Mert Topal isimli bir lise öğrencisinin Apple'ın reklam çekimlerine dahil olmak için ABD'ye gideceğinden bahsetmiştik. Genç arkadaşımız, 20 Nisan'da ABD'ye gideceğini ve Apple'ın reklam filmlerinde rol alacağını, 4 ay sürecek yolcuğunda annesinin yanında olacağını söylüyordu. Ancak ne yazık ki bu olayın gerçeği yansıtmadığı ortaya çıktı.

  Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan lise öğrencisi genç, manken olmak gibi bir hayalinin olduğunu, arkadaşlarının da kendisini desteklediğini ve en nihayetinde de Apple'ın açtığı ilanı görerek başvuru yaptığını söylemişti. Olumlu dönüş aldığında çok sevindiğini ifade eden genç, Marketing Türkiye'nin edindiği bilgilere göre hiçbir zaman böyle bir başvuru da görüşme de yapmamış. Marketing Türkiye, söz konusu iddialarını ismini açıklamadığı güvenilir bir kaynağa dayandırıyor.

  Apple'ın reklam yüzünde oynayacağını söyleyen genç

  Mustafa Mert Topal

  Marketing Türkiye'ye konuşan kaynak, Apple’ın yeni yüzler aradığı haberi ile Trabzon'da yaşayan Mustafa Mert Topal'ın Apple'ın yüzü olduğu iddialarının gerçek olmadığını belirtti. Ancak işin garip tarafı, çocuğun ailesinin de bu işin içinde olmasıydı. Zira Topal'ın hem annesi hem babası konuyla ilgili demeçler vermiş, çocuklarıyla gurur duyduklarını söylemişlerdi. Öte yandan bu kadar yalanla da yetinmeyen genç arkadaş, alacağı parayı kendi ve kardeşlerinin eğitimi için harcayacağını, bir bölümüyle de babasıyla birlikte yatırım yapacağını söylemişti.

  Apple, iPhone 12 İçin Tuhaf Ama Eğlenceli Bir Reklam Filmi Yayınladı [Video]

  O günlerde açıklamalarda bulunan anne Sevinç Topal, dilini bile bilmedikleri bir ülkeye gidecekleri için heyecanlı olduğunu, oğullarının her zaman yanında olacaklarını ifade etmişti. Baba Bülent Topal ise oğluna güvendiğini, bunun üstesinden gelebileceğini söylemişti. Marketing Türkiye, bu yalanı ortaya çıkarmış oldu.

  Benzer Yazılar
  Views Template: 179 Okunma 11 ay önce
  Views Template: 234 Okunma 11 ay önce
  Views Template: 223 Okunma 11 ay önce
  Views Template: 154 Okunma 11 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.