• Twitter'ın Son Android Sürümü, Bildirim Sayfasını Açmıyor

  Twitter'ın Son Android Sürümü, Bildirim Sayfasını Açmıyor

  3 Dakika Okuma Süresi
  1 sene önce
  Paylaş

  Dünyanın en popüler sosyal ağlarından bir tanesi olarak hizmet veren Twitter, Android kullanıcıları için yeni bir sürüm güncellemesi yayınladı. Bu güncelleme ile birlikte Twitter uygulamasının sürümü "8.81.0-release.00"a yükseltildi. Ancak uygulama, bu güncellemeden sonra sağlıklı bir şekilde çalışmaz oldu. Özellikle de etkileşim sayısı yüksek olan kullanıcılar, bu sorunun bir an önce düzeltilmesini istiyorlar.

  Twitter, Google Play Store üzerinden sunduğu güncellemenin açıklamalarında, bu sürümün bazı iyileştirmeler getirdiğini ve bilinen hataları da düzelttiğini ifade etmişti. Ancak söz konusu güncelleme ile kullanıcılar, "Bildirim" menüsüne giremez hale geldiler. Kullanıcıların etkileşimlerini ve profiline dair gönderilen menüye girmeye çalışan kullanıcılar, uygulama çökmesi sorunu ile karşı karşıya kalıyorlar.

  Hatanın ne zaman düzeltileceği şu an için bilinmiyor

  Twitter Android sürümü

  Twitter uygulamasının Bildirim sayfasını kullanamayan hesap sahipleri, önce bu durumun kendi cihazlarından kaynaklandığını düşündüler. Ancak yaptığımız kontrollerde, hatanın pek çok cihazda ortak olduğunu görüyoruz. Öte yandan bu sorun, tüm işletim sistemlerini de etkilemiyor gibi görünüyor. Bu arada, bazı kullanıcılarsa bildirimlerin gelmediğini, geldiğinde de kasma ya da hiç açılmama gibi sorunlardan muzdarip olduklarını söylüyorlar.

  Twitter, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Diğer Devlet Yöneticilerini Etiketlemeye Başladı

  Şirketin resmi hesabı ile resmi destek hesabına baktığımızda, konuyla ilgili herhangi bir açıklamanın olmadığı dikkatlerden kaçmıyor. Bu da söz konusu hatanın bölgesel olabileceği ya da Twitter'ın bu hatadan haberdar olmadığı anlamına geliyor. Çözümün ne zaman ve nasıl geleceği bilinmezken, kullanıcıların bu süreçte, uygulamayı telefonlarından kaldırıp yeniden yükleme gibi seçenekleri denemeleri gerekiyor.

  İşte bazı Twitter kullanıcılarının konuyla ilgili söyledikleri

  Twitter bildirim sorunu

  Hesabımın bildirim bölümüne giremiyorum 🙁 bastığım anda direkt uygulamadan çıkış yapıyor neden öyle oluyor?

  Twitter for Android

  Bildirim kısmına girince uygulama atıyor.

  Twitter

  Ya arkadaşlar bildirim kısmını açınca beni sayfadan atıyor az etkileşim verseniz 🙁

  Twitter Bildirim

  Neden bildirim gelmiyor of :I

  Twitter

  Bildirim butonuna bastığımda telefon Twitter'dan çıkış yapıyor. Nedenini bilen var mı?

  Benzer Yazılar
  Views Template: 112 Okunma 1 sene önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.