• VeBitcoin CEO'sunun Parayı 'Ezdiği' Görüntüler Ortaya Çıktı

  VeBitcoin CEO'sunun Parayı 'Ezdiği' Görüntüler Ortaya Çıktı

  2 Dakika Okuma Süresi
  1 sene önce
  Paylaş

  Thodex'in "bakım yapılacağını" söyleyerek web sitesini kapatması ve CEO Faruk Fatih Özer'in yurt dışına kaçmasıyla başlayan "yerli kripto para borsası" skandalı furyasına dahil olan platformlardan Vebitcoin, kısa süre önce faaliyetlerini durdurduğunu açıklamıştı. Konuyla ilgili gelişmeler devam ederken şimdi; VeBitcoin CEO'su İlker B.'nin yeni görüntüleri ortaya çıktı.

  Emniyetteki ifadesinde aylık 1,5 milyon TL gelirinin olduğunu söyleyerek bir anda dikkatleri üzerine çeken "Baron" lakaplı İlker B.'nin bu geliri nasıl harcadığını gösteren görüntülerde İlker B., dansöz oynatıp para takarken görülüyor. 

  "Bir anda herkes saldırınca bizde faaliyetlerimizi durdurduk açıklaması yaptık"

  vebitcoin CEO'su dansöz

  VeBitcoin CEO’su İlker Baş ve Eşinin Yasa Dışı Bahis Çetesine Liderlik Ettiği Öğrenildi

  "Thodex olayının ardından bizden kripto para alanlar paralarını istemeye başladı. Bir anda herkes saldırınca bizde faaliyetlerimizi durdurduk açıklaması yaptık" diyen İlker B.'nin söz konusu görüntülerinin ortaya çıkması, VeBitcoin'e yatırımda bulunup parasını alamayanların daha da tepkisini çekti.

  VeBitcoin ile ilgili bir diğer dikkat çeken detay ise Google aramaları oldu. Google Trendler verilerine bakıldığında Muğla merkezli bir şirket olan VeBitcoin'in en çok aratıldığı iller sıralamasında Muğla, ilk 5'te dahi yer almıyor. VeBitcoin'i Google'da en çok aratan iller ise Siirt, Mersin, Edirne, Iğdır, Van, Kars, Ordu, Muğla ve Muş oldu.

  Vebitcoin CEO'sunun dansöz oynatırken çekilen görüntüleri

  Benzer Yazılar
  Views Template: 222 Okunma 1 sene önce
  Views Template: 276 Okunma 1 sene önce
  Views Template: 270 Okunma 1 sene önce
  Views Template: 189 Okunma 1 sene önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.