• Warner Bros'un 2023'te Yenileyeceği Logosu Gösterildi

  Warner Bros'un 2023'te Yenileyeceği Logosu Gösterildi

  2 Dakika Okuma Süresi
  2 sene önce
  Paylaş

  Sinema endüstrisinin en önemli isimlerinden Warner Bros, uzun süredir kullanmaya devam ettiği logosunu değiştirme kararı aldı. Pentagram adlı bir şirket tarafından tasarlanan yeni logo, Warner Bros’un 100. yıl şerefine, 2023 yılında kullanılmaya başlanacak.

  Şirketin logosunda değişikliğe gideceği 2019 yılında belli olmuştu ancak o zamanlar logonun sadece dış hatları gözler önüne serilmişti. Geçtiğimiz günlerde Warner Bros’un yapımcılığını üstlendiği Locked Down filminin fragmanında, yeni logo ilk defa tüm hatlarıyla ortaya çıktı.

  Yeni logo, eskisine göre son derece sade bir tasarıma sahip

  Warner Bros

  Warner Bros, logoda değişikliğe gitmek için uzun süredir uğraş veriyordu. Son 15 yılda 200’den fazla logo tasarlandı ve bunlardan sadece 12 tanesi resmi olarak onay aldı. Warner Bros, Pentagram adlı tasarım şirketinin çizmiş olduğu logoyla devam etme kararı alarak, görsel kimliğini 2023 yılında tamamen değiştirmek için hazırlanıyor.

  Warner Bros

  Yeni logo, bir önceki tasarımdan çok daha sade çizgilere ve renklere sahip. Bir zamanlar son derece şaşalı bir görünüme sahip olan logonun sadeleştirilmesi, birçok sinema sever tarafından beğeni topladı. Kullanıcılar, Twitter üzerinden şu tarzda yorumlarda bulundu; “Yeni logoya alışmak biraz zaman alacak ancak tasarımın son derece modern ve şık gözüktüğünü söyleyebilirim.”

  Benzer Yazılar
  Views Template: 179 Okunma 11 ay önce
  Views Template: 234 Okunma 11 ay önce
  Views Template: 223 Okunma 11 ay önce
  Views Template: 154 Okunma 11 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.