• Webtekno Takipçilerinden Üniversite Kazananlara Tavsiyeler

  Webtekno Takipçilerinden Üniversite Kazananlara Tavsiyeler

  1 Dakika Okuma Süresi
  9 ay önce
  Paylaş

  Üniversite eğitimi hayali kuran milyonlarca öğrenci bugün, önemli bir sürecin sonuna geldi. ÖSYM, sabah saatlerinde YKS 2021 tercih sonuçlarını resmen açıkladı. Bu sayede YKS 2021'e giren öğrenciler, bir üniversiteye yerleşip yerleşmediklerini öğrenmiş oldular. Kimi öğrenciler gelen sonuçlar karşısında mutluyken kimileri ise istediği yere yerleşememenin üzüntüsünü yaşıyorlardı.

  Sosyal medya, YKS 2021 tercih sonuçlarının açıklanma fırsatını elbette göz ardı etmedi. Sayısız paylaşım yapan kullanıcılar, sonuçlarla ilgili birbirinden eğlenceli açıklamalarda bulundular. Biz de Webtekno olarak sizlere, Twitter'da bir görüş sunmuştuk. Bu bağlamda üniversiteye başlayacak öğrencilere tavsiyeler verilmesini istemiştik. Şimdi sizlere, bu paylaşımımıza gelen eğlenceli yanıtlardan bahsedeceğiz.

  İşte "Üniversiteye yeni başlayacaklara tek bir altın tavsiye bırak" paylaşımına gelen eğlenceli yanıtlar

  Webtekno

  Twitter

  ÖSYM

  Twitter

  Üniversite

  Yorum

  YÖK

  Webtekno

  Twitter

  Yorum

  ÖSYM

  YÖK

  Üniversite

  Komik

  Twitter

  Twitter

  Benzer Yazılar
  Views Template: 127 Okunma 9 ay önce
  Views Template: 163 Okunma 9 ay önce
  Views Template: 166 Okunma 9 ay önce
  Views Template: 112 Okunma 9 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.