• WhatsApp'ın Android Beta Sürümü Güncellendi: İşte Yenilikler

  WhatsApp'ın Android Beta Sürümü Güncellendi: İşte Yenilikler

  2 Dakika Okuma Süresi
  2 sene önce
  Paylaş

  Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ın Android beta sürümü, yeni bir gün aşırı beta sürüm güncellemesi aldı. Bu güncelleme, uygulama sürümünü "2.21.2.10"a yükseltirken, kullanıcılara da eğlenceli bir yenilik getirdi. Bu yenilik, kullanıcılara yeni bir çıkartma paketi getiriyor. Bu paket, "Sumikkogurashi" olarak isimlendiriliyor.

  WhatsApp'ın 2.21.2.10 kodlu Android beta sürümünde kullanılabilir hale getirilen çıkartma paketi, çeşitli duyguları temsil eden sevimli karakterlerden oluşuyor. Bu duygular arasında heyecan, sıkılma, üzüntü ve mutluluk gibi şeyler bulunuyor. Çıkartma paketinin kararlı sürümlerde yayınlanması ile birlikte hem iOS hem de Android kullanıcıları, bu yeni paketi kullanabilecekler.

  WhatsApp'ın yeni çıkartma paketi işte böyle görünüyor

  WhatsApp Android beta sürümü

  WhatsApp'ın yeni çıkartma paketi, uygulamaya doğrudan yüklenemiyor. Bu paketi kullanmak isteyen kullanıcıların, çıkartma paketlerinin olduğu menüye ulaşıp, indirme yapmaları gerekiyor. Paketin telefonunuzda kaplayacağı yer ise sadece 2,4 MB. Kısacası eğer çıkartma kullanmayı seviyorsanız, sizin için hoş bir alternatif daha oluşmuş durumda.

  İş Dünyası ve Hukuk Derneği, Gizlilik İlkeleri Nedeniyle WhatsApp'a İhtarname Gönderdi

  WhatsApp'ın son Android beta sürümünde ortaya çıkan paketin kararlı sürüme ne zaman ulaşacağı bilinmiyor. Ancak yapılan incelemelere göre paketle ilgili hiçbir sorun yok. Yani kullanıcılar, sorunsuz bir çıkartma paketi deneyimini Android beta sürümde bile yaşayabiliyorlar. Bu da söz konusu paketin çok kısa bir süre sonra tüm kullanıcılara sunulabileceği anlamına geliyor.

  Benzer Yazılar
  Views Template: 185 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 239 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 229 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 161 Okunma 12 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.