• Windows 10, Daha Yuvarlak Hatlara Sahip Olabilir

  Windows 10, Daha Yuvarlak Hatlara Sahip Olabilir

  2 Dakika Okuma Süresi
  2 sene önce
  Paylaş

  Microsoft’un ürün başkanı Panos Panay, şirketteki görevine geldikten hemen sonra Windows 10’a daha fazla yatırım yapılacağını ve Windows’un en iyi işletim sistemi olabilmesi için birçok yeniliğe gideceklerini belirtmişti. 

  Microsoft 10 Sun Valley güncellemesi hakkında ortaya çıkan bazı fotoğraflar, şirketin gerçekten de yeniliklere gittiğini gözler önüne serdi. Windows 10++ olarak da bilinen bu güncellemede Windows, daha yuvarlak hatlara sahip bir arayüzü, kullanıcılara sunmak için hazırlanıyor olabilir. 

  Yeni tasarım, sadece belirli alanlarda uygulanacak

  Windows 10++

  Ortaya çıkan fotoğraflara göre Windows, Başlat Menüsü ve Evrensel Windows Platformu’nda yer alan uygulamalar için pencere kenarlarındaki çizgileri yumuşatma kararı aldı. "RoundedWindowCornersPrototype" olarak adlandırılan bu etiket, Windows 10’un daha modern ve şık görünmesini sağlayacak. 

  Windows 10'a Gelen Yeni Güncelleme ile Bir Yıldır Devam Eden Sorun Çözüldü

  Windows 10++

  Keskin hatlarda yapılacak ince değişiklikler, sadece belirli alanlar için geçerli olacak. Başlat Menüsü, e-posta uygulamaları, Eylem Merkezi, Ayarlar ve daha birçok alan, bu değişiklikten yararlanarak daha yuvarlak hatlara sahip olacak. İnternete düşen fotoğraflar henüz Microsoft tarafından doğrulanmadı, ancak son derece gerçekçi ekran resimlerinin ortaya çıkması, şirketin tasarım değişikliğini ne kadar ciddiye aldığını gösteriyor.

  Benzer Yazılar
  Views Template: 185 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 239 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 229 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 161 Okunma 12 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.