• Winx Efsanesi: Kader Dizisinin Son Fragmanı Yayınlandı

  Winx Efsanesi: Kader Dizisinin Son Fragmanı Yayınlandı

  2 Dakika Okuma Süresi
  2 sene önce
  Paylaş

  Son yılların en popüler çevrimiçi dizi ve film platformu Netflix, önümüzdeki günlerde yeni bir dizi ile karşımıza çıkacak. Bu dizi, 2000'li yıllarda çocukluğunu yaşamış olanların yakından bildiği Winx'in yepyeni bir versiyonu olacak. Platform şimdi, "Winx Efsanesi: Kader" olarak isimlendirilen bu dizinin en yeni fragmanını yayınladı. Yayınlanan fragman, diziden neler bekleyebileceğimizi gözler önüne seriyor.

  Netflix, yayınladığı fragmanla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer veriyor; "Öbür Dünya'da Alfea adlı sihirli bir yatılı okula giden beş perinin yetişkinliğe geçiş yolculuğunu konu alıyor. Periler burada aşk, rekabet ve kendi varlıklarını tehdit eden canavarlarla başa çıkarken sihirli güçlerini kontrol etmeyi de öğrenmelidir." Bu da yaklaşmakta olan dizinin, Winx evreninin orijinal konusuyla bağlantılı olacağının açık bir delili niteliğinde.

  Winx Efsanesi: Kader, 22 Ocak'ta yayınlanacak

  Winx Efsanesi: Kader

  Winx Efsanesi: Kader isimli dizinin oyuncu kadrosuna baktığımızda; Bloom rolünde Abigail Cowen, Stella rolünde Hannah van der Westhuysen, Aisha rolünde Precious Mustapha, Terra rolünde Eliot Salt, Musa rolünde Elisha Applebaum, Beatrix rolünde Sadie Soverall, Riven rolünde Freddie Thorp, Sky rolünde Danny Griffin, Dane rolünde Theo Graham ve Sam rolünde de Jacob Dudman'ın varlığını görüyoruz.

  Netflix tarafından yapılan açıklamalara göre Winx Efsanesi: Kader, 22 Ocak'ta Netflix aboneleri ile buluşacak. 6 bölümden oluşacak ilk sezonun beğenilip beğenilmeyeceğini ise ocak ayının sonuna kadar öğrenmiş olacağız. Eğer Netflix'in ocak ayında yayınladığı ve yayınlayacağı diğer içerikler ilgili de bilgi sahibi olmak isterseniz, sizleri burada bulunan haberimize davet ediyoruz.

  İşte Winx Efsanesi: Kader için yayınlanan yeni fragman

  Benzer Yazılar
  Views Template: 185 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 239 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 228 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 159 Okunma 12 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.