• Xiaomi, 200 MP Kameralı Telefon Geliştiriyor

  Xiaomi, 200 MP Kameralı Telefon Geliştiriyor

  2 Dakika Okuma Süresi
  11 ay önce
  Paylaş

  Çin merkezli akıllı telefon sızıntı kaynaklarından bir tanesi olan Digital Chat Station, teknoloji devi Xiaomi ile ilgili dikkat çeken bir açıklamada bulundu. Açıklamalarını Çin'in sosyal medyası Weibo üzerinden yapan kaynak, Xiaomi'nin 200 MP çözünürlük sunan bir ana kamerası olan telefon geliştirdiğini iddia etti. Eğer bu iddia gerçekse, Xiaomi'nin yeni akıllı telefonun sektörde yeni bir sayfa açacağını söyleyebiliriz.

  Digital Chat Station'ın yaptığı açıklamalara göre Xiaomi'nin 200 MP kameralı telefonu, 2022 yılında duyurulacak. Ayrıca bu akıllı telefonda, 2022 model amiral gemisi telefonlara hayat vermesi beklenen Snapdragon 888 işlemcisinin halefinin bulunacağı söyleniyor. Digital Chat Station, bu işlemciyi "SM8450" olarak kodluyor.

  Xiaomi Mi Note 10'dan sonra yeni bir rekor olacak

  Xiaomi

  Xiaomi, 2019 yılında piyasaya sürdüğü Mi Note 10'da 108 MP ana kamerayı duyurmuştu. Ancak bu cihazdan sonra Xiaomi de diğer teknoloji şirketleri de 108 MP'nin üzerine çıkmadılar. Eğer söz konusu iddialar gerçekse ve Xiaomi, 200 MP çözünürlük sunan bir akıllı telefon geliştiriyorsa, bunun sektörde de bir ilk olacağını ifade etmek gerek.

  Xiaomi Mi Mix 4'ün Piyasanın En İyilerinden Olacak Kablosuz Şarj Hızı Ortaya Çıktı

  Xiaomi'nin iddialar kapsamında ortaya çıkan telefonuyla ilgili sizlere aktarabileceklerimiz şimdilik bu kadar. Telefonun hangi serinin bir ürünü olacağı, ne gibi teknik özelliklerle geleceği şimdilik belli değil. Eğer konuyla ilgili yeni bir gelişme olursa, sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz…

  Benzer Yazılar
  Views Template: 127 Okunma 9 ay önce
  Views Template: 163 Okunma 9 ay önce
  Views Template: 166 Okunma 9 ay önce
  Views Template: 112 Okunma 9 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.