• YouTube Music, Uygulama İçi Simgeleri Değişiyor

  YouTube Music, Uygulama İçi Simgeleri Değişiyor

  2 Dakika Okuma Süresi
  1 sene önce
  Paylaş

  Dünyanın en büyük video paylaşım platformu olan YouTube, oldukça eski ve işlevsel bir mobil uygulamaya sahip. Bununla birlikte YouTube’un mobil uygulamasındaki simgeler son derece klasik ve grafik açıdan “eski moda” bir görünüme sahip. En azından geçtiğimiz yıla kadar söyledi. 

  YouTube, geçtiğimiz yıl mobil uygulamasını güncelledi ve uygulama içi simgeleri küçük bir makyajdan geçirerek daha modern bir görünüme kavuşturdu. YouTube, ana uygulamasındaki modernizasyon(!) çalışmasını şimdi de çevrimiçi müzik servisi YouTube Music’in mobil uygulamasında gerçekleştirmeye başladı. 

  YouTube Music’in eski ve yeni simgeleri şu şekilde görünüyor;

  youtube music eski yeni simgeler

  Uygulama sürümünden bağımsız bir şekilde yeni uygulama içi simgeleri sınırlı sayıda kullanıcının erişimine açan YouTube Music, görsel açıdan daha temiz ve modern bir görünüm sunmayı amaçlıyor. Yeni uygulama simgeleri boyut olarak küçülürken; aynı zamanda da daha çizgisel bir tasarıma sahip.

  youtube music eski simgeler

  YouTube Music’in yeni uygulama içi simgeleri, en azından şu an için yalnızca sanatçı sayfaları ve müzik oynatıcının seçenekler menüsünde geçerli. Şu an için YouTube Music’in yeni simgelerinin tüm kullanıcılara ne zaman sunulacağı bilinmiyor. Ancak aktarılan bilgilere göre YouTube Music simgeleri, yaklaşık iki aydır test aşamasında.

  Benzer Yazılar
  Views Template: 185 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 239 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 228 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 159 Okunma 12 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.