• Yuvarlanabilir Ekranlı OPPO X 2021'in İlk Videoları

  Yuvarlanabilir Ekranlı OPPO X 2021'in İlk Videoları

  3 Dakika Okuma Süresi
  1 sene önce
  Paylaş

  Son dönemde akıllı telefonların ekranları oldukça önemli değişikliklere şahit oluyor. Pek çok firma çeşitli şekillerde katlanabilen ekranlar için çalışmalarına devam ediyor. En ilginç genişleyen ekran projelerinden birine ise OPPO imza atıyor.

  Geçtiğimiz yıl OPPO X 2021 adı verilen ve yuvarlanabilme özelliğine sahip bir akıllı telefon duyurulmuştu. Şimdi de telefonun bir kişinin elinde yer aldığı kısa bir video yayınlandı. Bu da yakında bir lansman olup olmayacağı sorusunu akla getiriyor.

  OPPO'dan yuvarlanan ekran

  Akıllı telefon üreticileri zaman zaman yeni ürünlerini daha piyasaya çıkmadan önce çeşitli içerik üreticilerine ulaştırır. Bunun amacı da ürünler piyasaya çıktığı anda içeriklerin de internette yerini alabilmesini sağlamaktır. 

  OPPO X 2021'in de çeşitli videoları internette kendine yer bulmaya başladı. Bu da akıllara yakın zamanda cihazın tanıtılıp tanıtılmayacağı sorusunu getiriyor. Telefonun diğer özellikleri bir yana, ekranının genişleme şeklini izlemek başlı başına bir keyif olarak gözüküyor.

  Oppo Find X3 Serisinden Yeni Bir Render Görüntüsü Ortaya Çıktı

  Videolarda cihazın gerçekte nasıl gözüktüğünü, ön ve arka tasarımlarını ve yuvarlanma mekanizmasını da bu videolarda görüyoruz. Fransız YouTuber Brandon LeProktor, telefonu bütün ihtişamıyla sergilemekten çekinmiyor.

  Tek düğmeyle açılıp kapanıyor

  OPPO, Giriş Seviye Telefonu A15s'i Yüksek Sayılabilecek Fiyatıyla Duyurdu

  Fransız içerik üreticisinin çektiği videoda, tek bir düğme yardımıyla ekranın genişletilebildiğini görüyoruz. Arayüz de ekran genişledikçe ona uygun olarak değişiklikler gösteriyor. Aradaki geçiş ise oldukça akıcı oluyor.

  Bir diğer videoda ise Sami Tech kanalında kamera ön kamera gibi açılardan inceleniyor. Ayrıca bu videoda telefonu kazara cebimizde büyütmemiz gibi durumlarda ne olduğuna da açıklık getiriliyor. Bu alanda bazı geliştirmeler gerektiği göze çarpıyor. Videoları başlıkların altında izleyebilirsiniz.

  Benzer Yazılar
  Views Template: 112 Okunma 1 sene önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.