• ZywOo, 2020’nin En İyi CS:GO Oyuncusu Seçildi

  ZywOo, 2020’nin En İyi CS:GO Oyuncusu Seçildi

  2 Dakika Okuma Süresi
  2 sene önce
  Paylaş

  Counter Strike topluluğunun önde gelen haber sitelerinden HLTV, 2020 yılının en iyi CS:GO oyunucusunu seçti. Aleksandr “s1mple” Kostyliev ve Mathieu “ZywOo” Herbaut, birincilik için yarışırken kazanan geçen sene de olduğu gibi yine ZyWOo oldu.

  Geçtiğimiz sene Team Vitality’de yer alan ZywOo, Blast Premier Fall 2020, IEM Beijing-Haidian 2020 gibi turnuvalardan kupalarla döndü. 20 yaşındaki genç oyuncu, çoğu istatistikte en iyiler arasında yer almış ve geçtiğimiz sene de HLTV’den aynı unvanı kazanarak ödülü kazanan en genç oyuncu olmuştu.

  “Bu ödülü üst üste kazanmış olmak bir rüyaymış gibi geliyor”

  ZywOo

  Fransız oyuncu ZywOo, 2020 yılı içerisinde raunt başına 89,7 hasar oranı ve 0,86 adam öldürme oranı elde etti, katıldığı turnuvalarda üst üste MVP ödülü kazanarak oyundaki üstün performansı gözler önüne sermiş oldu. Başarılı oyuncu, Team Vitality ile olan sözleşmesini 5 yıl uzatmaya karar verdi. 

  Yeni Bir PUBG Oyunu, 2021 Yılı İçinde PC ve Konsol Oyuncularıyla Buluşacak

  ZywOo, ödülü kazanmasının ardından şu ifadeleri kullandı; “Bu ödülü üst üste kazanmış olmak bir rüyaymış gibi geliyor. CS:GO oynamak, bugüne kadar yapmak istediğim tek şey ve bu başarılara kariyerimin henüz başlarındayken ulaşmak gerçekten inanılmaz. Team Vitality ve takım arkadaşlarıma beni olduğum yere getirdikleri için minnettarım ve 2021 yılında da onları gururlandırmaya devam etmeyi umuyorum."

  Benzer Yazılar
  Views Template: 185 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 239 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 228 Okunma 12 ay önce
  Views Template: 159 Okunma 12 ay önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.